Online rezervácia

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Ak máte záujem o konkrétnu časť koliby, prosím zadajte do poznámky, v ktorej časti chcete rezerváciu (viď nižšie), v prípade voľnej kapacity sa pokúsime Vašu rezerváciu presunť na Vami požadované miesto.

Na letnej terase sa nachádza kryté sedenie, ktoré vzniklo zo starej kôlne. Dnes sa tam nepracuje, ani neskladuje, ale oddychuje. Pôvodná strecha a zadná stena Vás ochráni pred dažďom, prípadne zmierni silné slnečné lúče.

Summe terrace

13.11.2021

Letná terasa s príjemnou atmosférou hudby a zurčiacej riečky Demänovky. 7 stolov pre 6 osôb. Ak sa ochladí, ponúkneme Vám deky a kožušiony na sedenie.

"Koliba tradition area" je pôvodná časť koliby, ktorú všetci dobre poznáte. V miestnosti je intímne osvetlenie, permanentné prestieranie, krb, klasický sporák na drevo, decentná hudba, piano. Všetko to spoločne vytvára pohodovú atmorsféru. Túto časť koliby máme otvorenú počas zimnej sezóny a je nutné si urobiť rezerváciu, taktiež ju...

V roku 2017 sme pre veľký záujem zákazníkov rozšírili kapacitu prístavbou novej modernej jedálenskej časti. Kedže, je ťažko napodobniť historickú atmosféru, rozhodli sme sa novú časť architektonicky priznať ako modenú stavbu. Použili sme však neformálny a nesterilný materiál, ktorý sme kombinovali s designovými kúskami nábytku. 2/3 stien sú plne...