Partnerstvá a naše projekty

Naše aktivity a vývoj v gastronómii nás priviedol k mnohým skúsenostiam, stretnutiam a obchodným či priateľským vzťahom. Všetky aktivity sme zastrešili pod značku Zelený Štvorec a ich spoločnou črtou je, že sa inšpirujeme tradičnými postupmi, receptami a surovinami, všetky sú realizované v duchu osobnej značky, moderne, "powered by Richard Tomáš tradičná domáca kuchyňa". Počas nášho fungovania vznikli značky a prevádzky, Domáca Kuchyňa (toho času predaná divízia), Caffe Zelený štvorec, Nadácia Zelený Štvorec, Koliba Tri Studničky, Vinum Regni, Hostinec Regni, Poctivé remeslo, Pifko Ifka.

Domáca kuchyňa sa zaoberá (momentálen už predaná značka) cateringom, zamestnaneckým stravovaním a rôznym akciám.

V Liptovských Revúcach sídli remeslený pivovar Čierny Kameň, ktorý varí pivo špeciálne pre nás, a vznikla dohoda na dodávanie nášho svetlého a polotmavého Pifka Ifka.

V tomto duchu sa nesie aj kvalita našej kávy Caffe Zelený štvorec. Výberovú brazílsku kávu nám praží malá bratislavská kaviareň Borisa Neyersa, KAVALA. Na našej kávy vznikol koncept Caffe Zelený Štvorec caffe & shop. Viac informácii na www.zelenystvorec.sk

Vinum Regni je spiaca značka výberového vína, ktorá sa preberie k životu spolu so spustením plánovanej reštaurácie v Bratislave, pod značkou Richard Tomáš tradičná domáca kuchyňa. Tento projekt má byť vyústením našej činnosti a bude v ňom kladený bezkompromisný dôraz na pôvod, kvalitu a spracovanie surovín.

Našou najexotickejšou spoluprácou je reštaurácia na Kube v Havane na Malecone, El presidente, okrem kubánskeho jedla máte možnosť pripomenúť si aj chute slovenska. Odporúčame určite navštíviť pri pobyte na krásnej Kube.