The current promotions

"What good have we prepared for you?"

Aj to to leto sa budeme zabávať a vychutnávať dovolenku. Počas niekoľkých dní nás príde zabaviť DJ Johny U a bude hrať hity pre všetky vekové kategórie. Odstavte bicykel, dajte si pivko, nealko, langoš, zmrzlinu, či dobré halušky a bavte sa.

Branislav Boček je skúsený profesionálny hráč na dychové nástroje, predovšetkým saxofón a klarinet. Súčasťou nášho kultúrneho leta bude niekoĺko jeho vystúpení, ktoré Vám spríjemnia posedenie v našej reštaurácii, na terase, alebo v záhrade.

koliba BLOG

"Our blog about gastronomy and more than just that."

Náš nový program sme venovali folku, pesničkárstvu, textu, slovu a samozrejme dobrej hudbe. Folk sa poväčsine spája s dôležitosťou textu v hudbe. Džuki je folkový pesničkár z Liptova a právom ho označujú za slovenského Nohavicu. Spoločne sme vvtvorili formát, v ktorom bude Džuki pravidelne /nepravidlne pozývať rôznych hostí z folkového sveta a...

Koncerty a podujatia

čo bolo, to bolo a niečo zase bude

Modes of perception je medzinárodný jazzový quintet spájajúci hudobníkov z Veľkej Británie, Poľska a Slovenska. Projekt kombinuje variácie jazzu v modernom štýle a sviežim pohľadom na žáner. Môžete očakávať dva sety originálnych kompozícií a aranžmánov skomponovaných členmi kapely. Koncert je súčasťou medzinárodného tour počas ktorého sú plánované...

Ďalším hosťom Richarda Tomáša bude legenda slovenskej populárnej hudby Pavol Hammel. Jeho hity prežívajú naprieč mnohými generáciami. Čo všetko náš hosť prežil počas svojej dlhej kariéry sa dozvieme počas bohémskej dišputy, do ktorej sa môžete zapojiť aktívne aj vy. Opäť nás čaká kvalitná hudba v podaní Pavla Hammela, ale aj našej klubovej hudobnej...

Multi Award Winning, oceňovaný pianista Alan Bartuš je späť z New Yorku na prázdninách a chystá sa predstaviť album roka BORN IN MILLENIUM, ktorý získal cenu Radio_Head Awards na júnovom turné!

Mladá talentovaná speváčka, skladateľka, moderátorka a herečka nám príde predstaviť svoj nový album "dievča". Vyštudovala herectvo na Konzervatóriu v Bratislave. Svoju profesionálnu kariéru odštartovala v roku 2019 debutovým singlom Letná, ktorý jej zložila a produkovala speváčka Jana Kirschner.

Ivan Vereš je hudobník, producent, spevák a multiinštrumentalista, ktorého možno považovať za zakladateľa funky štýlu v Česko-Slovensku a tento žáner mu dodnes sedí najviac. Jeho život bol úzko spätý s hudbou už od útleho detstva. Matka bola speváčka v Lúčnici a otec spoluzakladateľ a profesor na konzervatóriu. Už ako šesťročný spieval spamäti...

Quartet Andreja Farkaša spojil výborných muzikantov v jeden zaujimavý projekt. Landor Molnár, Krizstian Pecek Lakatoš & David Hodek sú zárukou výjimečného chudobného zážitku.

Opäť sa máme na čo tešiť: Hviezdni spolupracovníci a zvuk na svetovej úrovni. To je nový album slovenskej R&B divy Anity Soul s názvom Balans. V poradí tretí album speváčky a skladateľky obsahuje 17 autorských skladieb vrátane množstva spoluprác.

Kontaktujte nás

Koliba Tri Studničky u Tomášovcov

Demänovská dolina 5, 03101 Demänovská dolina

Telefónne číslo
+421 911 555 600

Email
tomas@imcreal.sk