Všetky články

Slávnostné uvedenie Liptovský drobov do našej ponuky. Liptovské droby získali CRÁNENÉ ZEMEPISNÉ OZNAČENIE. Prvé kúsky prídu otestovať členovia združenia Liptovské droby a keď všetko dobre dopadne tak získame povolenie a droby uvedieme do našej ponuky. Za účasti harmonikára a vzácnych hostí Vás srdečne pozývame.

Pripravili sme pre Vás zmenšený jedálny lístok počas nášho núteného zatvorenie. Naše jedlo, ale i čapované Pifko Ifka Vám prinesieme, prípadne si ho môžete prebrať priamo na kolibe.

Naša reštaurácia reflektuje na aktuálnu situáciu, ale nielen na ňu.. Vieme, že sme mnohí uzatvorení v domácom prostredí, a zároveň vieme, že pre mnohých mužov je pripravenie romantickej večere obrovské utrpenie.

LIVE STREAM o jedle, hudbe a kultúre - koncert na podporu kultúry. Presuňte sa z pohodlia domova na Kolibu Tri Studničky, kde vás vždy čaká krásne prostredie, vynikajúce jedlo a výnimoční umelci. Keďže v súčasnej situácii sa to naživo nedá, prinášame Vám live stream vysielanie prostredníctvom FB stránky KOLIBA TRI STUDNICKY. Večerom Vás bude...

Don Alder je svetoznámy fingerstyle gitarista z Vancouveru.
Je držiteľom prestížnych ocenení Guitar Award 2015 Domenic Troiano (CDN), 2011 Worldwide Guitar Idol (Londýn, UK), 2010 North America Guitar Superstar (LA, USA)a na International Finger style Championships v roku 2007 si Don Alder vyslúžil svoje miesto ako jeden z je popredných umelcov...

Štefan a Alan Bartuš dlhé roky pôsobia v susednom Rakúsku.
🎹Alan už v detstve pútal pozornosť a vyhrával prestížne európske klavírne súťaže. Dnes má 19 rokov a už niekoľko rokov hráva s jazzovou špičkou.
🎻Jeho otec, Štefan "Pišta" Bartuš koncertuje po celom svete a patrí medzi top európskych kontrabasistov.
🥁 Bubeník Marek Dorčík po absolvovaní...

Prvý verš napísal Džuki už na základnej škole ako približne 10-ročný o holandskom kakau. Neskôr, bez akejkoľvek znalosti hrania na nejaký nástroj, začal písať pesničky a básničky: fanúšikovské, humorné, milostné, o učiteľoch i spolužiakoch, ale taktiež na vážne témy.
Pri tvorbe piesní s gitarovým sprievodom inšpiráciou a vplyvom boli a sú slovanskí...

Popredný slovenský klavirista, skladateľ a producent Eugen Vizváry vydal v roku 2019 svoj tretí sólový autorský album , ktorý nesie názov "Cimbal súbor Eugena Vizváryho ml. - Nokturno" a predstaví ho aj na Kolibe Tri Studničky už v sobotu, 19.9.2020 o 19:09.
V sobotu večer zaznejú vlastné kompozície Eugena Vizváryho, ktoré sú fúziou klasickej...

V nedeľu, 6.9.2020 bude stage na Kolibe patriť fantastickému projektu Botoš & Kolia a hudobným hosťom. 🎶
🎹 Eugen Botos- multi-inštrumentalista, ktorý má za sebou množstvo úspešných projektov a spoluprác so svetovými špičkami (Eugen Botos Finally)
🎸"Kolia" Lukas Kolivoska - pôvodný dlhoročný basgitarista kapely IMT SMILE. V spojení s Eugenom...

Na Kolibe po dlhšom čase vystúpi legendárny skladateľ, inštrumentalista a spevák Antonín Gondolán.🎻🎤

Poď s nami zažiť FUNKY nedeľu na Kolibe. SEMATAM ťa roztancuje a dodá ti energiu na celý týždeň. 🎵
Na vlastné uši ťa presvedčia, že slovenská hudba je svetová! 🌎
🎷🎸🎤🎺🎹🥁
Sematam je mladá 7-členná kapela z Nitry. Rytmickú sekciu, ktorú vedie ozdoba kapely bubeníčka Miška, obohacuje neodmysliteľná súčasť každej funky kapely - dychová sekcia v...

Koliba Live
Večer plný kvalitnej muziky od špičkových folkloristov. 🎵 🎶
☝️ #nezavadzajmenasedetizeKandracjefolklor
Cifrovaná muzika:
Miroslav Štefan - husle 🎻
Peter Kučka - husle 🎻
Jaroslav Maďara - akordeón 🎹
Bohuslav Kortman - kontrabas, viola 🎻
Hostia:
Imi Oravec - spev, píšťala
Vladimír Homola - cimbal (Sľuk)
Miroslav Gajdoš...

Príďte si zadžemovať - zahrať alebo zaspievať na Rilly's DŽEM Session.
Kto nás pozná, vie, že na Kolibe je vždy skvelá hudobná atmosféra, pričom tá najlepšia často vzniká nečakane, spojením zdanlivo nespojiteľného.
Poďte s nami variť džem. 🍯 Chce to len chuť, odvahu, kopu dobrej energie a samozrejme znalosť hry na nejaký hudobný nástroj či...

V stredu, 5.8. o 17:00 sa môžete tešiť na tematický večer z cyklu "Domáca regionálna kuchyňa" s neformálnym predstavením zaujímavého regiónu bratislavskej Rače.
Čaká vás ochutnávka vína od Vinohradníctvo a vinárstvo Miloš Máťuš; prezentuje Jozef Mórik.
Richard Tomáš uvarí račiansku špecialitu a večer si môžete pozrieť premietanie filmu Rača láska...