Všetky články

Pripravili sme pre Vás zmenšený jedálny lístok počas nášho núteného zatvorenie. Naše jedlo, ale i čapované Pifko Ifka Vám prinesieme, prípadne si ho môžete prebrať priamo na kolibe.

Naša reštaurácia reflektuje na aktuálnu situáciu, ale nielen na ňu.. Vieme, že sme mnohí uzatvorení v domácom prostredí, a zároveň vieme, že pre mnohých mužov je pripravenie romantickej večere obrovské utrpenie.

LIVE STREAM o jedle, hudbe a kultúre - koncert na podporu kultúry. Presuňte sa z pohodlia domova na Kolibu Tri Studničky, kde vás vždy čaká krásne prostredie, vynikajúce jedlo a výnimoční umelci. Keďže v súčasnej situácii sa to naživo nedá, prinášame Vám live stream vysielanie prostredníctvom FB stránky KOLIBA TRI STUDNICKY. Večerom Vás bude...

Don Alder je svetoznámy fingerstyle gitarista z Vancouveru.
Je držiteľom prestížnych ocenení Guitar Award 2015 Domenic Troiano (CDN), 2011 Worldwide Guitar Idol (Londýn, UK), 2010 North America Guitar Superstar (LA, USA)a na International Finger style Championships v roku 2007 si Don Alder vyslúžil svoje miesto ako jeden z je popredných umelcov...

Štefan a Alan Bartuš dlhé roky pôsobia v susednom Rakúsku.
🎹Alan už v detstve pútal pozornosť a vyhrával prestížne európske klavírne súťaže. Dnes má 19 rokov a už niekoľko rokov hráva s jazzovou špičkou.
🎻Jeho otec, Štefan "Pišta" Bartuš koncertuje po celom svete a patrí medzi top európskych kontrabasistov.
🥁 Bubeník Marek Dorčík po absolvovaní...

Prvý verš napísal Džuki už na základnej škole ako približne 10-ročný o holandskom kakau. Neskôr, bez akejkoľvek znalosti hrania na nejaký nástroj, začal písať pesničky a básničky: fanúšikovské, humorné, milostné, o učiteľoch i spolužiakoch, ale taktiež na vážne témy.
Pri tvorbe piesní s gitarovým sprievodom inšpiráciou a vplyvom boli a sú slovanskí...

Popredný slovenský klavirista, skladateľ a producent Eugen Vizváry vydal v roku 2019 svoj tretí sólový autorský album , ktorý nesie názov "Cimbal súbor Eugena Vizváryho ml. - Nokturno" a predstaví ho aj na Kolibe Tri Studničky už v sobotu, 19.9.2020 o 19:09.
V sobotu večer zaznejú vlastné kompozície Eugena Vizváryho, ktoré sú fúziou klasickej...

V nedeľu, 6.9.2020 bude stage na Kolibe patriť fantastickému projektu Botoš & Kolia a hudobným hosťom. 🎶
🎹 Eugen Botos- multi-inštrumentalista, ktorý má za sebou množstvo úspešných projektov a spoluprác so svetovými špičkami (Eugen Botos Finally)
🎸"Kolia" Lukas Kolivoska - pôvodný dlhoročný basgitarista kapely IMT SMILE. V spojení s Eugenom...

Na Kolibe po dlhšom čase vystúpi legendárny skladateľ, inštrumentalista a spevák Antonín Gondolán.🎻🎤

Poď s nami zažiť FUNKY nedeľu na Kolibe. SEMATAM ťa roztancuje a dodá ti energiu na celý týždeň. 🎵
Na vlastné uši ťa presvedčia, že slovenská hudba je svetová! 🌎
🎷🎸🎤🎺🎹🥁
Sematam je mladá 7-členná kapela z Nitry. Rytmickú sekciu, ktorú vedie ozdoba kapely bubeníčka Miška, obohacuje neodmysliteľná súčasť každej funky kapely - dychová sekcia v...

Koliba Live
Večer plný kvalitnej muziky od špičkových folkloristov. 🎵 🎶
☝️ #nezavadzajmenasedetizeKandracjefolklor
Cifrovaná muzika:
Miroslav Štefan - husle 🎻
Peter Kučka - husle 🎻
Jaroslav Maďara - akordeón 🎹
Bohuslav Kortman - kontrabas, viola 🎻
Hostia:
Imi Oravec - spev, píšťala
Vladimír Homola - cimbal (Sľuk)
Miroslav Gajdoš...

Príďte si zadžemovať - zahrať alebo zaspievať na Rilly's DŽEM Session.
Kto nás pozná, vie, že na Kolibe je vždy skvelá hudobná atmosféra, pričom tá najlepšia často vzniká nečakane, spojením zdanlivo nespojiteľného.
Poďte s nami variť džem. 🍯 Chce to len chuť, odvahu, kopu dobrej energie a samozrejme znalosť hry na nejaký hudobný nástroj či...

V stredu, 5.8. o 17:00 sa môžete tešiť na tematický večer z cyklu "Domáca regionálna kuchyňa" s neformálnym predstavením zaujímavého regiónu bratislavskej Rače.
Čaká vás ochutnávka vína od Vinohradníctvo a vinárstvo Miloš Máťuš; prezentuje Jozef Mórik.
Richard Tomáš uvarí račiansku špecialitu a večer si môžete pozrieť premietanie filmu Rača láska...

Neformálny koncert talentovanej speváčky a nadaného klavíristu. Ohlásení su aj hostia, medzi inými aj pôvodný basgitarista IMT smile Lukáš Kolivoška a bubeník Marek Dorčík, ktorý nás už dlhé roky úspešne reprezentuje vo Veľkej Británii.
Koncert sa koná v duchu jam session. Dáva priestor aj Vám, muzikantom, pridať sa. Tešíme sa na vás. Koliba Live...

Máme veľkú radosť, že sa po krátkej prestávke opäť môžeme stretnúť na ďalšom klubovom koncerte zo série Jazz v meste. Skladateľka a hudobníčka Sisa Michalidesová, dvojnásobná držiteľka ceny Esprit, nahrala svoj najnovší album Colours of Solitude v kolíske jazzu v New Yorku. Z albumu cítiť zápalistosť newyorských muzikantov. Podobnosť ich hudobného...

11. apríla o 19:00 vystúpi na Kolibe esničkár Džuki so svojim zaujimavým hosťom.