Hry a súťaže

Mimo našej klasickej ponuky a koncertov máme na kolibe dve interaktívne hry. Červenú stoličku a Richtárov poklad. Nepravidelne tiež organizujeme facebookuvé malé súťaže, väčšinov ako recesiu, napríklad Koliba hľadá Superstar, alebo Koliba spieva. Sledujte náš Insta @kolobatristudnicky, alebo Facebook..

Červená stolička

V našej kolibe sa nachádza jedna červená stolička, ktorá mení svoje miesto. Ak si na ňu hosť sadne, stáva sa jej hlavným aktérom. Mám možnosť požiadať obsluhu o košík, v ktorom sú kartičky. Jednu si vylosuje a musí splniť úlohu na nej napísanú. Zaručujeme vám zábavu a možnú výhru v prípade splnenia úlohy.

Pravidlá:

Pravidlá sú veľmi jednoduché. Požiadajte obsluhu, aby Vám doniesla hracie kartičky. "Odsúdený" si môže vytiahnuť náhodne jednu kartičku. Ak nie je kartička označená ako tichá môže prečítať nahlas svojhu výhru, alebo úlohu. Ak je na kartičke označenie "TICHÁ KARTA". Musí úlohu splniť bez toho, aby ju prečítal nahlas. Ak úlohu nesplní, bohužiaľ je nútený zaplatiť účet za celý stôl. Na kartičkách sa okrem rôznych úloh nachádzajú aj rôzne výhry:

Zľavy, drinky, pivká, fľašky vínka či sektu, jedlá, kolo pre všetkých, alebo iné zaujimavé ceny.

POZOR: Hru hrajú všetci, pretože niektoré z úloh môže "odsúdený" zadať svojim spolusediacim. Ale máte možnosť vyhrať aj celú fľašu či večeru pre všetkých!

Ťahať môžete len raz!

Ak sa Vám hra zapáčila, môžete ťahať aj ďalšie kartičky, bez účasti obsluhy, ale strácate nárok na prípadné vecné alebo zľavové výhry.

Prajeme príjemnú zábavu.


Richtárov poklad

Počas letný dní, máme na záhrade v bufete strážcu pokladu. Ak ho oslovíte dá vám prvú hádanku, ak ju vylúštite tá vás privedie k ďalšej a tá zas k ďalšej.....a na konci vás čaká poklad ;-). Deti sa zabavia rodičia oddychujú na záhrade.