Veľká svadobná súťaž

01.05.2024

Svadba patrí medzi najdôležitejšie okamihy na našej životnej ceste. Oslava tejto udalosti by mala byť zrkadlom priání budúcich novomanželov. Nie málo podstatným prvkom svadby je hostina a miesto kde sa organizuje. Existuje mnoho alternatív ako svadbu poňať. Moderná doba priniesla paletu rôznych štýlov svadobnej hostiny ale aj miesta kde sa koná. My ponúkame netradičný a členitý priestor, v krásnej prírode, s dobrou dostupnosťou, možnosťou mnohých ubytovacích zariadení. Neposlednou výhodou je komorná a rodinná veľkosť. Pretože sme okrem reštaurácie aj hudobno džezový klub, máme skúsenosti aj s organizovaním kultúrneh a zábavného programu a sme vybavení kvalitnou ozvučovacou technikou. Členitosť a rôznorodosť priestorov nám umožňuje ponúknuť aj netradičný typ svadobnej hostiny. 

Mini svadbu do 20 osôb pre najbližších môžeme umiestniť do starej časti koliby, kde naozaj zažijete intímnu oslavu vo viac ako 100ročných priestoroch. Nízke stropy, staré piáno s doprovodom živého muzikanta, slávnostné prestieranie s dôrazom na kvalitnú  a zážitkovú kuchyňu vytvorí zaujimavú a netradičnú kombináciu. Priestor starej časti koliby taktiež môžete využiť ako salónik pre deti, či fajčiarsky a oddychový priestor pre diskutujúcich hostí, ktorí si chcú oddýchnuť od hlavného svadobného priestoru.

Časť reštaurácie s výhľadom cez 20m sklenenú stenu na riečku Demänovku funguje ako hlavný reštauráčný priestor a zároveň hudobný klub. Do priestoru sa zmestí cca 55 osôb. Miestnosť priamo naväzuje na štýlovú letnú terasu, ktorá môže byť tiež súčasťou svadobnej hostiny.  

Okronenením Vašej oslavy môže byť zmrzlinový stánok,  grilovanie, outdoorový koncert, či vonkajšia disko, na terasa sa organizujú rôzne svadobne súťaže a tance. 

VEĽKÁ SVADOBNÁ SÚŤAŽ:

Podmienky súťaže

Súťaž bude prebiehať na našich sociálnych sieťach. Facebook, Instagram a TikTok. 

Konať sa bude od 1.5.2024 00:00 do 31.12.2024 24:00. 

Ako sa zúčastniť:

1. 

Facebook - urobte fotografiu budúcich manželov kde v rukách držíš nápis "Tá najlepšia svadba je na Kolibe Tri Studničky" na fotografii si akýmkoľvek spôsobom prejavte svoju "lásku". Kreativite sa nekladú žiadne hranice, čím zaujimavejšie bude miesto, spôsob prejavu lásky, a nápis tým väčšiu šancu máte možnosť získať súťažný bonus. Fotografiu postni na profil FB, označ 5 priateľov, ktorých by si pozval na svadbu. Všetci musia sledovať náš profil. 

INSTAGRAM - urobte fotografiu budúcich manželov kde v rukách držíš nápis "Tá najlepšia svadba je na Kolibe Tri Studničky" na fotografii si akýmkoľvek spôsobom prejav svoju "lásku". Kreativite sa nejkladú žiadne hranice, čím zaujimavejšie bude miesto, spôsob prejavu lásky, a nápis tým väčšiu šancu mám možnosť získať súťažný bonus. Fotografiu umiestni na svoj profil označ Kolibu ako 

TikTok