SoaRé - Bohémska dišputa s Petrom Lipom a Vladom Krauszom

16.12.2023


Priveďte svoje zmysly na nezabudnuteľnú cestu gastronómiou, hudbou a rozhovorov so zaujímavými ľuďmi. Soaré Bohémska dišputa zlúči tri umenia, pričom medzi hosťami nájdete známe hudobné talenty, hercov, vedcov a iné spoločensky zaujímavé osobnosti. Talkšou Vás bude sprevádzať komička a moderátorka Diana Tuhá po boku gastro nadšenca a koncertného organizátora Richarda Tomáša.
Na prvú dišputu prijali pozvanie Peter Lipa a Vlado Krausz. Slovenská žijúca džezová legenda a nemenej známy textár renomovaných slovenský interpretov. Táto kvalitná zostava dáva záruku, že nás čaká večer plný zaujimavých príbehov, hudby a zábavy. 

🍽️ Jedlo, ktoré vás poteší:

Súčasťou Soaré je trojchodové menu inšpirované našimi hosťami, pričom každé z jedál bude spojené s príbehom hostiteľa. V priebehu večera budete mať možnosť zúčastniť sa troch diskusií so zaujímavými ľuďmi, striedajúcimi sa s energickým hudobným vystúpením kapely SoaRé. Na záver vás čaká nezabudnuteľné prekvapenie - vystúpenie jedného z našich hostí a možno aj niečo viac.

🎶 Zvuk svetových hitov v slovenskom znení:

Doprajte si nevšedný hudobný zážitok a nechajte sa uniesť melódiou nielen svetových hitov s nádhernými slovenskými textami. Večerom Vás bude sprevádzať rovnomenná hudobná kapela SoaRé.

🌍 Prečo práve my?

Naše nezabudnuteľné zážitkové podujatie je v regióne Liptov jedinečné svojho druhu, pričom spájame gastronómiu, hudbu a zaujímavé diskusie.

Kedy a kde:

Raz mesačne v priestoroch útulnej Koliby Tri Studničky v srdci Demänovskej doliny.

🎫 Lístky a rezervácie:

Lístky na Soaré Bohémska dišputa sú k dispozícii cez naše oficiálne stránky Koliba Tri Studničky alebo cez predajnú sieť predpredaj.sk.

Sledujte nás:

Nesmiete sa nám stratiť z očí! Sledujte nás na sociálnych sieťach pre najnovšie aktualizácie, zábery zo zákulisia a ďalšie zaujímavosti.

Pridajte sa k nám a buďte svedkami jedinečného zážitku, kde chuť, zvuk a slovo sa stretávajú v dokonalej harmónii! 🎉