Rozdávame odmeny pre našich zákazníkov

07.04.2024

Vážení zákazníci a štamgasti, je už asi jasné, že popri našom klasickom svete vznikol nový virtuálny svet. Rastie obrovskou rýchlosťou a naberá na sile a význame. My Vám sľubujeme, že halušky, ani naše dobré Pifko Ifka nebudeme posielať cez email či Whatsapp, ale môžeme vytvárať komunitu v online priestore, ktorá nám umožní efektívnejšiu komunikáciu a máličko aj pomôže ekológii a eliminácii vizuálneho smogu. Letáky, plagáty, vizitky a bilboardy už začínajú byť minulosť.

V čom teda spočíva naša výzva?

99% ZĽAVA

Ak ste navštívili našu reštauráciu a boli ste spokojní, zanechajte nám Váš názor prostredníctvom recenzie a my Vás odmeníme 99% zľavou na ďalší obed, či večeru. Podmienky nájdeš nižšie.

1. Zanechaj recenziu na niektorom z uvedených portálov:

GOOGLE:

https://g.page/r/CfjmuToCLdCMEBM/review

Tripadvisor:

https://www.tripadvisor.com/UserReviewEdit-g1009332-d4505940-Koliba_Tri_Studnicky_u_Tomasovcov-Demanovska_Dolina_Zilina_Region.html

2. Pošli nám do správy, alebo emailu meno pod ktorým si recenziu uverejnil, alebo screenshot tvojej recenzie a my ti pošleme obratom poukážku na zľavu. koliba@zelenystvorec.sk

3. Za pozitívnu recenziu na Google dostanete 99% zľavu na jedno jedlo a za recenziu na Triadvisore 99% zľavu a nápoj ZDARMA. Hodnota jedla nesmie presiahnuť 20 eur. Akcia je platná do 30.júna 2024.

Obed či večera s rodinou, alebo kamarátmi na náš účet.