"Michal Džuka nahral svoj posledný videoklip na Kriváni."

17.06.2023

1.júna 2023

Slovenský folkový interpret, skladateľ a básnik Michal Džuka natáčil svoj najnovší video klip na vrchole Kriváň vo Vysokých Tatrách.

Výnimočná udalosť na slovemskú hudobnú scénu, keď sa Michal Džuka, folkový interpret, skladateľ a básnik, rozhodol nahrať svoj nový videoklip na tomto symbolickom vrchole. Tento nočný výstup sa uskutočnil dňa 17. júna 2023 a prinesol divákom nezabudnuteľné zábery spojené s nádhernými tatranskými panorámami.

Michal Džuka je známy ako silný lokálpatriot a jeho pieseň "Život je kopec" je jednou z jeho úspešnejších skladieb. Je preto významné, že sa rozhodol nahrávať tento symbolický klip práve na najznámejšom kopci Slovenska - Kriváni. Táto voľba odráža jeho hlboké spojenie s krajinou, kultúrou a tradíciami Slovenska.

Michal Džuka si vyslúžil uznanie svojím talentom a prácou, čo dokazuje jeho širšia nominácia medzi ďalšími úspešnými interpretmi na prestížnu cenu Radio_Head Awards 2022. Jeho hudobné skladby sú plné hlbokých textov a emocionálnej autenticity, čo ho právom prirovnáva k českému legendárnemu spevákovi Jaromírovi Nohavicovi.

Tento výstup na Kriváň organizoval Richard Tomáš, majiteľ známej reštaurácie a hudobného klubu Koliba Tri Studničky. Richard je dlhoročným priateľom Michala Džuku a je nadšený, že môže byť súčasťou tejto jedinečnej udalosti. Spoločne vytvorili atmosféru, ktorá podčiarkla krásu piesne "Život je kopec" a krásu slovenskej prírody.

Nahranie videoklipu na vrchol Kriváňa bolo pre Michala Džuku a jeho fanúšikov jedinečným zážitkom. Táto nezvyčajná kombinácia hudby a prírody priniesla novú dimenziu jeho umeleckému vyjadreniu. Michal Džuka si iste udrží svoje miesto v slovenskej hudobnej krajine ako talentovaný a vášnivý interpret.

Pre viac informácií o výstupe a Michalovi Džukovi sa môžete obrátiť na e-mailovú adresu koliba@zelenystvorec.sk.

Debutový live album:

https://džuki.hearnow.com