Koliba Live
Večer plný kvalitnej muziky od špičkových folkloristov. 🎵 🎶
☝️ #nezavadzajmenasedetizeKandracjefolklor
Cifrovaná muzika:
Miroslav Štefan - husle 🎻
Peter Kučka - husle 🎻
Jaroslav Maďara - akordeón 🎹
Bohuslav Kortman - kontrabas, viola 🎻
Hostia:
Imi Oravec - spev, píšťala
Vladimír Homola - cimbal (Sľuk)
Miroslav Gajdoš...

Príďte si zadžemovať - zahrať alebo zaspievať na Rilly's DŽEM Session.
Kto nás pozná, vie, že na Kolibe je vždy skvelá hudobná atmosféra, pričom tá najlepšia často vzniká nečakane, spojením zdanlivo nespojiteľného.
Poďte s nami variť džem. 🍯 Chce to len chuť, odvahu, kopu dobrej energie a samozrejme znalosť hry na nejaký hudobný nástroj či...

V stredu, 5.8. o 17:00 sa môžete tešiť na tematický večer z cyklu "Domáca regionálna kuchyňa" s neformálnym predstavením zaujímavého regiónu bratislavskej Rače.
Čaká vás ochutnávka vína od Vinohradníctvo a vinárstvo Miloš Máťuš; prezentuje Jozef Mórik.
Richard Tomáš uvarí račiansku špecialitu a večer si môžete pozrieť premietanie filmu Rača láska...

Neformálny koncert talentovanej speváčky a nadaného klavíristu. Ohlásení su aj hostia, medzi inými aj pôvodný basgitarista IMT smile Lukáš Kolivoška a bubeník Marek Dorčík, ktorý nás už dlhé roky úspešne reprezentuje vo Veľkej Británii.
Koncert sa koná v duchu jam session. Dáva priestor aj Vám, muzikantom, pridať sa. Tešíme sa na vás. Koliba Live...

Máme veľkú radosť, že sa po krátkej prestávke opäť môžeme stretnúť na ďalšom klubovom koncerte zo série Jazz v meste. Skladateľka a hudobníčka Sisa Michalidesová, dvojnásobná držiteľka ceny Esprit, nahrala svoj najnovší album Colours of Solitude v kolíske jazzu v New Yorku. Z albumu cítiť zápalistosť newyorských muzikantov. Podobnosť ich hudobného...

11. apríla o 19:00 vystúpi na Kolibe esničkár Džuki so svojim zaujimavým hosťom.

V rámci edície Koliba Live vám prinášame ďalší zaujímavý víkend na našej kolibe. Počas posledného februárového víkendu nás príde rozveseliť taliansky muzikant, spevák, gitarista Daniy'el.