2in2out

01.12.2023

Tohtoročná zimná sezóna sa otvára už 1.12. výborným koncertom. Na začiatku decembra k nám zavíta pražské zoskupenie 2in2out. Jadrom kapely je gitarista Jan Lacina a saxofonistka Nela Dusová, ktorí pre 2in2out vytvárajú autorský repertoár, inšpirovaný tak tradičnou hudbou, ako súčasnou experimentálnou tvorbou.

Po veľmi úspešnom výstupe - Raňajky na Kriváni - prichádzame z druhým dielom tejto série - Obed na Ďumbieri.

Opäť prichádza čas stretnutia milovníkov hudby. Si muzikant, alebo proste miluješ hudbu, tanec a spev? Nemôžeš chýbať na našej pravidelne nepravidelnej jamssesion. Hudobné nástroje máme, prípadne si prines svoj vlastný. Teraz sa môžeme tešiť aj na špeciálnych hostí, bratov Jána a Slavomíra Kráľovcov (bicie a gitara) zo skupiny Tatranka.

SoaRé

22.09.2023

Tešíme sa aj na ich posledný počin - Na azúrovom pobreží. Títo charizmatický muzikanti nám odohrajú svoj koncert už tento piatok.
22.9.2023 o 19:00.
Rezervácie: 0911555600
Okrem iného pokračuje naša oslava 100ročnice našej reštaurácie a opäť môžete vyhrať 2 vstupenky na koncert a poukážku na konzumáciu v našej reštaurácii v hodnote 100eur.
Prípadne...

Náš klub má už dlhšie ambíciu spájať milovníkov hudby. 10.8. 2023 od 18:00 sa môžeme opäť tešiť na večer plný hudby. Stretneme sa na našom nepravidlenom podujatí RILLY's Džem session, na ktorom si môžete zahrať, alebo zaspievať aj vy, alebo prípadne len počúvať a pozhovárať sa s muzikantmi. Základné hudobné nástroje sú k dispozícii. Bicie, klavír,...

Letnú koncertnú sezónu odštartujeme zaujimavým zoskupením Tranyslvánske obedy. Skupina vznikla v roku 2007, takže má už svoju "históriu", no v súčasnosti sa jej obsadenie ustálilo na: Jozef J.Tekel-sax, fl; Janko Lehotský ml.-bg, Gusto Horváth-ds, guru-ideový zakladateľ a Františko Turák-klávesy, spev-scat, ventil.trombón a trúbka. Od jej vzniku sa...

Ľubomír Gašpar vyrastal na folklóre, študoval klasickú hudbu a jazz. Jeho hudobné cesty sa spojili do jednej podoby do jeho autorského projektu - Ľubomír Gašpar - Cimbal Project. Je držiteľom ceny Radio Head awards za album Point of view a výherca medzinárodnej jazzovej súťaže Jazz fruit Praha.

Po minuloročnom, mimoriadne úspešnom, na naše pomery nezvyčajne dlhom (2-mesačnom) turné jednej z najoriginálnejších formácií - TripleJump, sa toto multižánrové trio opäť vracia na festivalové pódiá a do známych klubov na SLovensku, v Česku a Rakúsku. Popri ich doterajšej tvorbe ponúknu aj úplne nové piesne a skladby. Tie budú súčasťou CD, ktoré je...